اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی

احیای میانکاله؛ گزینه‌ای فراموش شده روی میز مسوولان

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به ورود پرندگان مهاجر در میانکاله گفت: در بحث احیای خلیج و تالاب میانکاله برنامه و مصوبات مختلفی داشتیم اما دستگاه‌های متولی اقدام خاصی در زمینه احیای میانکاله انجام ندادند.

جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵

روزی به فرماندهی «ماتیار۶ ساله» در جاده‌های شمال!

کارکنان پلیس راه مازندران با شعار ما تا آخر پای رفاقت‌مان ایستاده‌ایم به خاطر همیار باغیرت پلیس، آقا ماتیار قهاری موی سر خود را کوتاه کرده و یک روز کاری را با وی گذراندند و ماتیار در این روز فرمانده پلیس شد راه شد.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۰

فارس من| انارور در ردیف 3 روستای اولویت‌دار برای بازدید قرار گرفت

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی برای چندین بار وعده بازدید از روستای انارور نوشهر را داد و گفت: بازدید از روستای انارور جز سه روستای اولویت‌دار در دستور کار قرار دارد.

شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱

خانطومان؛ بهانه‌ای برای رسیدن به معشوق/ حکایتی از مدافعان حرم که مظلومانه رفتند

خانطومان و شهدایش نماد ایستاده رفتن هستند، شهدایی که در پی سوءاستفاده تکفیری‌ها از فرصت ایجاد شده از آتش‌بس کوتاه و بمباران ناجوانمردانه منطقه، آسمانی شدند، به فرموده رهبر معظم انقلاب امتیاز این شهیدان مدافع حرم که حکایت از مظلومیت آنها دارد، "شهادت در غربت" است. این یک امتیاز بزرگی است و پیش خدای متعال فراموش نمی‌شود.

پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱

واکسن‌خواری به مازندران رسید/ تزریق واکسن کرونا خارج از دستورالعمل

مسؤول بسیج جامعه پزشکی آمل از تزریق واکسن خارج از پروتکل‌های تعیین شده در مرکز بهداشت شهرستان آمل خبر داد.

جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳

وعده خام بسته شدن پرونده مسکن مهر مازندران در اردیبهشت‌ماه

مسؤولان مازندرانی در حالی که قول بسته شدن پرونده مسکن مهر را تا اردیبهشت ۱۴۰۰ مطرح کردند که هنوز بسیاری از واحدهای مسکونی در میارکلا ساری به اتمام نرسیده و مردم در مسکن مهر نکا چشم انتظار نصب آسانسور هستند.

دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳

زندگی همراه با ترس در روستای سنگ‌زده + عکس

اول فروردین سال گذشته سقوط سنگ عظیم‌الجثه به روستای پیت‌سرا سوادکوه خبرساز شده بود و اما اکنون بعد از یک‌سال وعده‌های محقق نشده موجب شد اهالی با همان شیوه قبلی به منازل خود برگردند و برگشت این سوال را مطرح می‌کند که آیا شانس حادثه بدون تلفات جانی برای همیشه تکرار می‌شود...

يکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۸

پاسخ دادگستری مازندران به نامه بانوی آملی

روابط عمومی دادگستری مازندران در پی انتشار خبری مبنی بر تعیین تکلیف پرونده ۴۳ ساله در دادگستری شهرستان آمل عنوان کرد؛ برابر گزارش‌ها و بررسی‌های صورت گرفته پرونده‌های متعددی از سوی مشارالیه و سایران علیه یکدیگر در سال‌های متمادی مطرح و پرونده‌ها پس از سیر مراحل قانونی و بررسی موضوع در دیوان عالی کشور منتهی به صدور حکم قطعی شده است.<br/>

پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸

از سفر رئیس قوه قضائیه به مازندران تا ادامه ماجرای تورسو

ماجرای تخریب چند بنا در روستای تورسو بابل به این شهرستان و بین منابع طبیعی و دستگاه قضایی استان ختم نشد و در سفر رئیس قوه قضائیه به عنوان یک مطالبه خطاب به آیت‌الله رئیسی مطرح شد که وی در این زمینه خواستار بررسی دقیق ماجرا از سوی رئیس کل دادگستری استان و استاندار مازندران شد.

چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

یک‌سال با کرونا در مازندران| از شهادت 20 نفر از کادر درمان تا تجربه نوروز متفاوت با مهمان ناخوانده!

اسفند ماه سال گذشته بود که شاهد ورود مهمان ناخوانده‌ای به نام ویروس کرونا در کشور بودیم طی این مدت مازندران روزهای زرد، نارنجی و قرمز کرونایی را تجربه کرده طی این مدت ۲۰ نفر شهید سلامت داشتیم و بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ نفر از کادر درمانی استان به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند.

يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱

بازگشت به مدار تولید با همت قوه قضاییه/ ده‌ها هزار کارگر چگونه به شغل قبلی خود بازگشتند؟

صدوربخشنامه‌های متعدد از یک سو، تحریم‌های فزاینده علیه صنعت ایران و عمل نکردن تعدادی از بانک‌ها به تعهدات خود در قبال کارخانه‌ها و صنایع تولیدی باعث آن شده تا تعدادی از این صنایع به مرز تعطیلی و ورشکستگی برسند که با تدبیر مسؤولان قضایی از این تعطیلی‌ها جلوگیری و عده زیادی ازکارگران آن نیز به شغل قبلی خود بازگشتند.

پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

Migratory Swans in Sorkhrud, Mazandaran Province

By traveling over 5,000 kilometers from cold regions of the world, migratory swans arrived at Sorkhrud Wetland in Mazandaran province in Northern Iran to spend the winter season.<br/>The winter of Sorkhrud Wetland is more beautiful and pleasant than any other seasons, the swans that spread their wings over the cities of Sorkhrud and Mahmoudabad in Mazandaran province, indicating a new season with their melodious songs.

شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴