اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی

بازگشت به مدار تولید با همت قوه قضاییه/ ده‌ها هزار کارگر چگونه به شغل قبلی خود بازگشتند؟

صدوربخشنامه‌های متعدد از یک سو، تحریم‌های فزاینده علیه صنعت ایران و عمل نکردن تعدادی از بانک‌ها به تعهدات خود در قبال کارخانه‌ها و صنایع تولیدی باعث آن شده تا تعدادی از این صنایع به مرز تعطیلی و ورشکستگی برسند که با تدبیر مسؤولان قضایی از این تعطیلی‌ها جلوگیری و عده زیادی ازکارگران آن نیز به شغل قبلی خود بازگشتند.

پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

سوت‌زنی| وقتی پزشک متخلف مجبور به عذرخواهی و بازگرداندن رشوه می‌شود

پیگیری‌های سامانه سوت‌زنی خبرگزاری فارس در پی دریافت رشوه توسط یک پزشک موجب شد این فرد متخلف مجبور به عذرخواهی و بازگرداندن پول به بیمار شود.

سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲

سفری به مهرشهر برای خرید آپارتمان

سال ها است که، حال و هوای پایخت انقدری شلوغ، پر سر و صدا و آلوده است که شهروندان شهر های بزرگ را وادار به مهاجرت کرده است، اما این اواخر قیمت های سرسام آور و نجومی خرید، اجاره و رهن مسکن در پی جهش قیمت ارز و طلا در پایتخت موجب افزایش تعداد مهاجرین شده است.

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

هدیه پیروزی لیستی چپ‌ها به مردم/ شهردار اصلاح‌طلبان کرج هم استعفا داد؛ بدون فشار، بدون غول فساد!

پس از نجفی، حالا شهردار کرج هم استعفا کرده و این سؤال بوجود آمده که پیروزی لیستی اصلاح‌طلبان در تهران و کرج چه رهاوردی غیر از «استعفا» داشت؟

يکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱

ساخت ماژول عمق بیهوشی برای نخستین بار در ایران

محققان ایرانی موفق شدند در قالب طرح کلان ملی فناوری تجهیزات پزشکی، دستگاه مانیتور علائم حیاتی البرز B9 ماژولار با قابلیت PSG را طراحی کنند و به کمک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مرحله تجاری سازی و فروش برسانند.

يکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶

معاونت دادگستری استان البرز از فرهیختگان برای ارائه ایده‌های نوین دعوت کرد

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز در فراخوانی از فرهیختگان استان برای ارائه ایده‌های نوین در این حوزه دعوت کرد.

سه‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۱

برنامه‌های فرهنگی چون جشنواره زائر باید تداوم داشته باشد

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب باید اجرای برنامه‌های فرهنگی و معنوی چون جشنواره زائر تداوم داشته باشد.

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳

برگزاری چهارمین جشنواره شعر عطر سنگر در البرز

خبرگزاری فارس: دبیرخانه چهارمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان البرز با نام عطر سنگر در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان آغاز به کار کرد.

شنبه ۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۰

آغاز چهارمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان البرز

خبرگزاری فارس: معاون ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز گفت: دبیرخانه جشنواره شعر دفاع مقدس این استان با نام عطر سنگر فعالیت خود را آغاز کرد.

سه‌شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۵

برگزاري سومين جشنواره شعر دفاع مقدس در استان البرز

خبرگزاري فارس: سومين جشنواره شعر دفاع مقدس استان البرز در سه حوزه و با حضور شاعران علاقه‌مند در شهر كرج برگزار مي‌شود.

شنبه ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۳

Arak nükleer reaktörü hakkında müjdeli haberler geliyor

FHA- İAEK Başkanı Ali Ekber Salihi, Arak nükleer reaktörü hakkında önümüzdeki iki üç ay içinde müjdeli haberleri açıklayacaklarını belirtti.

جمعه ۱۸ خرداد ۷۷۷ - ۱۰:۵۲